Untitled Document
adana kaşe logo
adananın kaşe merkezi
Adana Kaşe Sipariş Hattı
adana kaşeye ulaşın
Untitled Document
 
Untitled Document
 
kaşe bilgilerinizi yollayın
 
 
 

Hakkımızda

 
hakkımızda
 
Adana Kaşe olarak siz değerli müşterilerimizin firma kaşe ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için 10. yılımızda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İstekleriniz doğrultusunda her türlü kaşe çeşitlerimiz ile geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunmaktayız. Firmamız bünyesinde kaşede kullanılan bilgilerinizi en iyi şekilde ve en okunabilir biçimde tasarımları hazırlayan grafiklerimiz kaşe siparişlerinizi en iyi şekilde çözümlemek istemektedir.
 
Adana Kaşe, bünyesinde bir çok kaşe çeşitleri bulundurur. Bunlar başlıca, Ofis tipi ithal kaşeler, Ofis tipi yerli kaşeler, Renkli kaşeler, Kalem Kaşeler, Cep Kaşeleri, Büyük boy kaşeler, Yuvarlak kaşeler, Kare kaşeler, Profesyonel seri kaşeler, Tarihli kaşeler v.b.
 
Seçmiş olduğunuz kaşe modelini seçerek, estetik ve net tasarımlarla birleştirip sizlere bir gün içerisinde teslim ediyoruz. Firma bilgilerinizi adanakase@hotmail.com mail adresine yollayarak kaşe siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz tasarımlarınızı hazır olarak da gönderebilirsiniz.
 
Firma olarak, hafta içi 9:00 - 19:00 arası kaşe siparişlerinizi bekliyoruz.
 
Misyonumuz
Adana Kaşe, üretmiş olduğu ürünlerin, ekonomik ve kalite duyarlılığını sürekli korumak ve kendini geliştirerek yeni ürün ve hizmetlere yer vermesi misyonumuzdur.

Vizyonumuz
Kurulduğumuzda "Pratik, Ekonomik" sloganıyla hizmet vermeye başlayan ekibimiz, ayrıca çevreye duyarlılık konusunda da kendisini yenileyerek hizmet vermeyi vizyon edinmiştir.

Sorumluluk
Hizmetini sunduğumuz ürünlerin yasalara uygunluğu konusunda oldukça hassas davranır ve iş sorumluluğunu iyi derecede benimsemişizdir.
 
 
Untitled Document
 
kaşe, sırdaş kaşe, kaşe nedir, kaşe fiyatları, kalem kaşe, kaşe yapımı, kaşe ölçüleri
adana kaşe, adana kaşe yapımı, adana kaşeci, kalem kaşe adana, kaşe adana, kaşeci adana, adanada kaşe, kaşe mühür adana, adanada kaşeciler